prace artystyczne grafika film muzyka kartki prace użytkowe projektowanie graficzne strony www inne usługi o mnie facebook

Tutaj prezentuję swoje prace artystyczne. Tworze cyfrowe obrazy, które ograniczone są tylko moją i widza wyobraźnią. Ukazuję w nich moje uczucia, emocje, myśli, przeżycia. Często inspiracje do tworzenia czerpię z utworów muzycznych. Dla mnie dźwięk jest nie wizualnym nośnikiem obrazu. Słuchając muzyki wizualizuję zawarte w niej Świat. W kreacji artystycznej głównie abstrakcją, symbolami i skojarzeniami . Niektóre prace mogą być interpretowane na wiele sposobów, Widz sam może odszukać w nich swoją najprawdziwszą interpretację.
Czasem pojedynczy obraz statyczny nie jest wystarczający by przekazać do końca to co czuję. Wtedy powstaje film cyfowy, który zawiera wiele przenikających się i reagujących na siebie obrazów. By przekazać całość mej wizji artystycznej, często do kreacji wizualnej towarzyszy dźwięk. Wtedy wyimaginowane przeze mnie Światy stają się pełniejsze, mające swoje czasoprzetrzenie.
Zapraszam serdecznie do zagłębienia się w krajobrazy mojej Wyobraźni...