prace artystyczne grafika film muzyka kartki prace użytkowe projektowanie graficzne strony www inne usługi o mnie facebook

Usługi w zakresie projektowania graficznego i DTP:

Projektowanie logo, wzorów graficznych, okładek, plakatów, etykiet, materiałów promocyjno-reklamowych, zaproszeń, dyplomów itp.
Druk mikro, mini i średnich nakładów oraz produkcja wszelkich form wydawniczych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Kreacja serii autorskich kartek i E-kartek okazjonalnych oraz kalendarzy z nadrukiem firmowym
Ilustrowanie artystyczne poezji, tekstów, utworów muzycznych.
Skład książek, broszur, folderów itp.
Cyfrowa obróbka zdjęć i ich artystyczne przetwarzanie oraz druk foto
Wycinanie szablonów i wzorów w kartonie oraz innych materiałach na profesjonalnym sprzęcie o dużej precyzji. Projektowanie i wykonywanie opakowań.
Tworzenie wizerunku firmy od logo, papieru firmowego, wizytówek, kartek okazjonalnych do strony www i wystroju wnętrza autorskimi grafikami.

Napisz co Cię interesuje z wymienionych usług. Podaj w miarę dokładną specyfikacje zlecenia, by można było zrobić rzetelną wycenę zlecenia.
Standardowo wydruki są wykonywane do formatu A3 techniką atramentową, która daje niepowtarzalne aksamitny wydruk moich grafik, kartek itp. Na specjalne życzenie wydruk może być zlecony firmie poligraficznej.
Wkrótce odpiszę na podany przez Ciebie adres mailowy z wyceną i z proponowaną umową o dzieło. Na pewno będziesz zadowolony z moich usług.
Jeśli wolisz omówić zlecenie na żywo zapraszam na gg lub skype, które podane są w kontakt center.