prace artystyczne grafika film muzyka kartki prace użytkowe projektowanie graficzne strony www inne usługi o mnie facebook

Usługi w zakresie stron www i IT:

Projektowanie stron www, witryn internetowych, wizytówek internetowych, aplikacji internetowych, for, baz danych grafiki internetowej statycznej i dynamicznej.
A także:


Wszystkie tworzone strony w zależności od potrzeb są oparte na technologiach Flash, HTML, XML, PHP, JS, MySQL. Projekty są indywidualnie dopasowane do wymagań zamawiającego. Zapewniam cały proces od projektu aż do publikacji strony w Internecie i pozycjonowania.
Ceny bardzo przystępne do uzgodnienia.

Napisz pokrótce jaką stronę www lub baner czy button potrzebujesz. Na jaki temat ma być ta praca, jeśli chcesz witrynę to mniej więcej ile przewidujesz podstron, zdjęć itd.
W jakiej technologii wykonana ma być strona czy HTML+PHP czy FLASH+PHP.Kto by miał aktualizować i administrować stronę www, czy w ramach zlecenia ma być roczny hosting.
Im więcej szczegółów napiszesz dot. zlecenia tym dokładniej będę mógł określić koszty.
Jeśli za bardzo nie wiesz jaką stronę potrzebujesz lub nie masz na nią pomysłu to napisz tylko temat na jaki chcesz mieć stronę www a ja przygotuje dokładnie dopasowaną do Twych potrzeb specyfikacje zlecenia. Dla ułatwienia proponuję podać linki do stron, które Ci się podobają. Wkrótce odpiszę na podany przez Ciebie adres mailowy z szacowaną wyceną i z proponowaną umową o dzieło. Na pewno będziesz zadowolony z moich usług.
Jeśli wolisz omówić zlecenie na żywo zapraszam na gg lub skype, które podane są w kontakt center.