Witam serdecznie :-)

Tu mam do zaoferowania mój autorski kalendarz pod tytułem Landscapes of Imagination. Zawiera on 12 moich Grafik, w których głównym przesłaniem jest Wiara, Dobra Energia oraz motywacja do ŻYCIA...

Kalendarz spiralowany będzie drukowany w formacie A4 na papierze kredowym o wykończeniu matowym.  Nakład tej edycji to 200 sztuk, cena jednej sztuki to 18zł plus koszty przesyłki. Zainteresowanych "prywatną sub-edycją z własnym logo"  {po wyżej 25szt} zapraszam do kontaktu mailowego media@arttom.org.

Ta Edycja jest preludium do kolejnych edycji, które będę wydawał w niedalekiej Przyszłości. Intencją tych dzieł jest/będzie motywacja do świadomego, czynnego ŻYCIA. A także do znalezienia Tej Istoty, dla której warto ŻYĆ,  pomimo różnych przeciwności i widocznych oraz ukrytych ograniczeń... "Po Każdym Mroku nadejdzie Nowy Dzień" Dzień, który daje  nowe możliwości, perspektywy i Nową Energię do działania. Nie bać się Marzeń i uwierzyć w Nie, spoglądając głęboko w siebie by odkryć swoją niepowtarzalną Drogę...

Serdecznie zapraszam składania zamówień.

Zakupu można dokonać przez Allegro biorąc udział w aukcji allegro.pl/kalendarz-z-dobra-energia-na-2019-rok   

 

Lubię być potrzebny i pomocny być może, dlatego że sam w Życiu doświadczyłem i doświadczam wielkiej życzliwości i Dobrej Energii od Ludzi. Dlatego mam specjalną ofertę dla Wszystkich, Którzy działają na rzec Innych. Wszelkie Fundacje, Organizacje, WTZ itp. mogą liczyć na korzystne ceny w zakresie kompleksowej obsługi graficzno – promocyjnej.

Moja ofertą oraz z portfolio.  Jestem otwarty na każde wyzwanie, zapraszam  do kontaktu. :­-)

Więcej Słów o mnie ;-)

Zamówienie kalendarza

Powered by BreezingForms

Tomasz Łukaszewski
tel.  713643550
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.