Slide background

Strony i usługi internetowe

Strony FB

Prezentacje multimedialne
Filmy prezentacyjne

Usługi bakcend-owe
hosting & domeny

kampanie reklamowe
na AdWords & FB

Strona internetowa, wizytówka internetowa w obecnym świecie to podstawa istnienia każdej Firmy lub projektu. Zapewniam kompleksową usługę „strony www”. Od projektu aż do promocji w Google adwords  oraz na FB. To co musisz zrobić by mieć stronę skrojoną na Twoje potrzeby, to przygotować contens strony, czyli treść. Wszystkim innym zajmę się ja, włącznie z doborem odpowiedniego serwera hostingowego oraz rejestracją domeny itp.

Robię także bannery reklamowe na potrzeby Internetu, kartki elektroniczne oraz inną grafikę internetową.

Potrzebujesz zaprezentować siebie, swój pomysł, Firmę, projekt lub produkt? Stworzę na Twoje potrzeby prezentację  multimedialną, interaktywną lub podcast-ową.  Chcesz zrobić komuś prezent w postaci „filmu”? nic prostszego, przesyłasz mi zdjęcia, filmy, muzykę, teksty itp. a ja to montuję w „film”.

Zajmę się też promocją Twojej strony internetowej w Google Adwords, FB oraz YouTube.

Opisz dokładnie co potrzebujesz. Im więcej informacji przekazesz na temat tego co potrzebujesz tym lepiej trafię w Twoje potrzeby. A wycena zlecenia będzie zadowalająca.

Napisz wiadmość

Powered by BreezingForms

Ostatnie realizacje

 

Moi Klienci

 
 
 
 

arttom.org - Tomasz Łukaszewski

NIP: 8942771865
tel.  713643550
sms: 781223260
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.

Zamówienie / wycena online