POSTER CHALLENGE 2019

Projekt miał charakter wyzwania. Uczestnicy, którzy się go podjęli, codziennie projektowali nowy plakat mając na uwadze wskazówki-hasła przesyłane przez organizatorów na każdy dzień z osobna oraz ograniczony do 60 minut czas pracy.

Projekt POSTER CHALLENGE sprzyjał swobodnemu i intuicyjnemu projektowaniu. Przyjmując formę wyzwania zachęcał do zmierzenia się z materią plakatu w (nie)codzienny sposób.

Poniżej prezentuję prace, które wykonałem w ramach tego projektu. Wirtualna wystawa (Kliknij podwójnie w pracę by włączyć tryb pełnoekranowy.)

Strona projektu

arttom.org - Tomasz Łukaszewski

NIP: 8942771865
tel.  713643550
sms: 781223260
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.