Slide background

Kreacja wizualna

Logo, logotyp

Komunikacja wizualna

Projekty witraży

Projekty artystycznych
ogrodzeń i bram

Gadżety reklamowe
Cyfrowa Grafika artystyczna

Kreacja identyfikacji  wizualnej  firmy, projektu, marki  to bardzo ważny element sukcesu.  Tworzę całościowo wizerunek poprzez zaprojektowanie logo, logotypu do projektu  wizytówki, papieru firmowego, pieczątki, kalendarzy itp. Dobrze wykreowany znak  każdego przedsięwzięcia  jest podstawą rozpoznawalności.  Podaj mi krótki opis  Twojej działalności, projektu a stworzę Ci znak odpowiadający istocie Twojego przedsięwzięcia.  Pewnie często spotykasz się z ofertami typu „super logo dla Ciebie w ciągu jednego  dnia i za grosze…”, może i takie logo jest świetnie wykonane technicznie ale czy jest „zbudowane” ,  ale czy zawiera istotę tego co oferujesz Światu? Ja oprócz dobrego  warsztatu graficznego oferuję także analizę  skojarzeń obecnego społeczeństwa na dany „temat”. To sprawi, że Twoja oferta skierowana do Świata będzie lepiej dostrzegana i wiarygodna. Tworzę także różne kreacje wizualne, które mogą być elementem wystroju wnętrz, niepowtarzalnym prezentem, zaproszeniem lub kartką okolicznościową.

Tworzę także systemy komunikacji wizualnej – piktogramy.

Mogę stworzyć dla  Ciebie grafikę artystyczną, projekt witrażu, kartkę ażurową, wirtualny model 3d (wirtualnej rzeźby), medalu okolicznościowego lub opakowania na podstawie  Twojego opisu, szkicu  lub zdjęcia.

Wycena pracy kreacyjnej jest trochę trudna, gdyż nie jest to praca czysto techniczna na  odpowiednich aplikacjach graficznych, które wszystko samo zrobią. Kreując Coś na zlecenie trzeba zanurzyć się  w temat, poczuć problem skupić się na Twoich oczekiwaniach . Dopiero  potem można coś odpowiedniego dla Ciebie stworzyć.

Opisz dokładnie co potrzebujesz. Im więcej informacji przekazesz na temat tego co potrzebujesz tym lepiej trafię w Twoje potrzeby. A wycena zlecenia będzie zadowalająca.

 

Powered by BreezingForms

Ostatnie realizacje

 

Więcej realizacji

Moi Klienci

 
 
 
 

arttom.org - Tomasz Łukaszewski

NIP: 8942771865
tel.  713643550
sms: 781223260
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.

Zamówienie / wycena online