Slide background

Wizualizacje 2D i 3D

Modelowanie 3D

Tworzenie modelu 3d
z rysunku lub ze szkicu

Wizualizowanie
foto - realistyczne obiektów,
produktów,
prototypów itp.

Potrzebujesz wizualizacji Twojego projektu, prototypu, opakowania?   Ok, przyślij mi szkic, zarys, rysunek  techniczny zwizualizuje to foto-realistycznie.

A może chcesz by Twoje logo posiadało model 3d by można było np. wydrukować na drukarce 3d?  Nie ma sprawy zamodeluję je.

Modeluję i wizualizuję wszelkie obiekty, konstrukcje przemysłowe, przedmioty użytkowe oraz artystyczne. Wizualizacje mogą być wykorzystane do celów promocyjnych oraz prezentacyjnych. Do tworzenia wizualizacji wykorzystuję program Rhino z silnikiem renderującym V-ray. Wygenerowane wizualizacje, na Twoje życzenie wydrukować w jakości foto.

Opisz dokładnie co potrzebujesz. Im więcej informacji przekazesz na temat tego co potrzebujesz tym lepiej trafię w Twoje potrzeby. A wycena zlecenia będzie zadowalająca.

Napisz wiadmość

Powered by BreezingForms

Ostatnie realizacje

Więcej realizacji

Moi Klienci

 
 
 
 

arttom.org - Tomasz Łukaszewski

NIP: 8942771865
tel.  713643550
sms: 781223260
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.

Zamówienie / wycena online