Slide background

Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń 713643550
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!!!
Tomasz Łukaszewski
Twórca, art Designer,
Grafik intermedialny i Projektant graficzny - Freelancer

Witam Cię serdecznie na tej stronie mego Świata... Świata gdzie Wyobraźnia, Sztuka, obraz, muzyka, Dusza, Wiara, marzenia, Rzeczywistość i akt Tworzenia przeplatają się ze sobą kreując moją Rzeczywistość...

Jestem dyplomowanym grafikiem i projektantem z dużym stażem. Obroniłem pracę magisterską na Wydzale Grafiki Intermedialnej na ASP we Wrocławiu. Projektowanie i kreacja wizualna to główny obszar mojej twórczości artystyczno – użytkowej.

 Z wielką pasją wykonuję-tworzę powierzone mi zadania.

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, staram się odnaleźć  „to Coś” co jest sednem,  Istotą danego działania czy produktu.

Czego potrzebujesz?

Działam nieszablonowo, kreacyjnie by przesłanie zawarte w danej realizacji było wyróżniające się, zapadające w pamięć pośród dzisiejszego natłoku kolorowych informacji. 

A chyba właśnie o to  Ci chodzi by to z czym chcesz wyjść do Świata było dostrzeżone?   Jeśli tak to świetnie trafiłeś !!!    

Oferuję kompleksowe usługi graficzne dla:

wszelkich firm, wydawnictw, korporacji i klientów indywidualnych w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej firmy/ marki, projektowania i produkcji materiałów promocyjno - reklamowych (kreacji), prezentacji medialnej, składu i łamania magazynów, folderów, katalogów, ulotek, plakatów.

Zajmuję się korekcją barwną zdjęć a także ich zaawansowaną edycją i montażem.

Wykonuję także wizualizacje 3d i  2d obiektów prototypowych oraz innych.

Tworzę również grafikę do wystroju wnętrza i grafikę dekoracyjną.                                      

Projektuję i wykonuję unikalne kartki okolicznościowe drukowane, witrażowe, ażurowe a także opakowania, gadżety reklamowe i różne elementy dekoracyjne na każdą okazję.
Wykonuję i zapewniam całościową obsługę stron www oraz witryn internetowych.

 Pracuję na legalnym oprogramowaniu marki Adobe, Corel, Rhino oraz innych.
Wszystkie realizacje graficzne wykonuję na certyfikowanym monitorze marki Eizo, który zapewnia wierne odwzorowanie barw.

Moi Klienci

 
 
 
 

Szybki kontakt

Powered by BreezingForms

arttom.org - Tomasz Łukaszewski

NIP: 8942771865
tel.  713643550
sms: 781223260
mail media@arttom.org

Jestem do usług - od usług graficznych  :-)

Wieści z arttom.org

Zapisując się do mojej bazy, będziesz co jakiś Czas otrzymywał Wieści z arttom.org. Nie przegapisz żadnej mojego nowego projektu, publikacji, wydarzenia oraz rabatu na wszelkie usługi graficzne & IT.

Klikając "wyślij" będzie równoznaczne z Twoją zgodą na zapisanie Twojego adresu mailowego w mojej bazie adresów mailowych, na otrzymywanie „Wieści z arttom.org” oraz akceptację mojej Polityki prywatności i cookies . W każdej chwili możesz zrezygnować z „Wieści z arttom.org” wysyłając maila o treści „NIE” na wiesci@arttom.org.

Jestem do Twoich usług !